Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij

AKTUALNOŚCI

UWAGA! W dniu 02.04.2021 salon sprzedaży w Chybiu będzie czynny do godz.12
2021-04-02
UWAGA! W dniach 02.11.2021 oraz 04.01.2021 salon sprzedaży w Chybiu będzie NIECZYNNY
2020-12-31
UWAGA! W dniu 24.12.2020 tj. czwartek salon sprzedaży w Chybiu NIECZYNNY
2020-12-23
Drzwi zewnętrzne stalowe
2020-11-10
Drzwi zewnętrzne to wizytówka naszego domu. Choć brzmi to jak oklepany frazes to tak jest w rzeczywistości. Dlatego tak wielu z nas przykłada dużą wagę do wyglądu drzwi zewnętrznych.
więcej
Okna dachowe - połaciowe
2020-11-09
Okna dachowe, inaczej okna połaciowe to coraz bardzie popularne rozwiązanie spotykane w trakcie budowy i remontu domu z dachem spadzistym.
więcej
Nowoczesne segmentowe bramy garażowe
2020-10-22
Segmentowe bramy garażowe wiodą prym jeśli chodzi o popularność ich stosowania. Jest to rozwiązanie wyraźnie droższe od popularnych niegdyś bram uchylnych jednak sporo wygodniejsze.
więcej
« powrót do listy

WIŚNIOWSKI smartCONNECTED w ofercie specjalnej od 11.04.2017 r. do 30.06.2017 r.

-Steruj zdalnie bramami i drzwiami
-Korzystaj z możliwości geolokalizacji
-Zostań w kontakcie ze swoim domem

Dopłacając 299 zł netto do produktów z oferty specjalnej zyskujesz bramy i drzwi w wersji smartCONNECTED, dzięki którym możesz korzystać z możliwości Technologii Inteligentnych.

 

Segmentowe bramy garażowe
z napędem METRO

Trzy klasy bram segmentowych, PRIME, UniTherm, UniPro, zróżnicowane pod względem konstrukcji, wyposażenia, komfortu i estetyki to pełna oferta, która pozwala wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Wybierz automatyczną bramę garażową WIŚNIOWSKI wraz z inteligentnym systemem sterowania Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Grupy bram dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:
- UniPro
- UniTherm
- PRIME

Kolory z palety RAL, okleiny imitujące drewno, stal i inne powierzchnie.

Drzwi wejściowe
z zamkiem elektrycznym

Aluminiowe drzwi wejściowe CREO i DECO, to idealne rozwiązanie dla tych, dla których liczy się oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Decydując się na drzwi WIŚNIOWSKI wybierasz optymalne rozwiązanie łączące doskonałe parametry cieplne, ochronę przed hałasem oraz przed włamaniem z funkcjonalnością i estetyką.

Wybierz drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI z zamkiem elektrycznym wraz z inteligentnym systemem sterowania z Lock Controllerem io i Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Modele dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:
- CREO
- DECO

Kolory mat struktura, paleta RAL, DECOR i okleiny.

Bramy ogrodzeniowe
przesuwne i skrzydłowe

Bramy ogrodzeniowe wraz z systemem ogrodzeniowym wyznaczają przestrzeń stając się strażnikiem domowego zacisza. W oparciu o preferencje i wymagania konsumentów stworzyliśmy dziesiątki wzorów, które łatwo dopasować do tradycyjnej i nowoczesnej zabudowy. Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru do elewacji, stolarki otworowej czy elementów obiektu. Ponadto połączenie cynkowania ogniowego i malowania proszkowego gwarantuje wysokie walory estetyczne wraz z bezkonkurencyjną ochroną antykorozyjną.

Wybierz automatyczne bramy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI wraz z inteligentnym systemem sterowania Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Modele dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:
- Home Inclusive
- Modern
- Lux
- Style
- Vario
- Classic

Kolory z palety RAL

 


01. Wyjeżdżałeś do pracy w pośpiechu i nie pamiętasz czy zamknąłeś dom i bramę? Sprawdzasz status bramy i drzwi na smartfonie i masz spokojną głowę.

02. Dziecko dzwoni od sąsiadki bo zapomniało kluczy i telefonu, i nie może dostać się do domu. Żaden problem otwierasz mu zdalnie.

03. Wracasz codziennie do domu a wjazd na posesje masz blisko ulicy, fale radiowe pilota coś zakłóca i czesto denerwujesz siebie i innych uzytkownikow drogi czekając aż brama się otworzy... geolokalizacja zacznie otwierać brame w momencie który wcześniej zaplanujesz, a ty płynnie i bezstresowo wjedziesz na posesje. 

04. Stoisz w korku, a przyjaciele przyjechali na grila wcześniej. Nie każ im czekać przed bramą, możesz zdalnie otworzyć bramę i pozwolić przyjaciołom wejść do domu. 

05. Pan Kazek z gazowni odczytuje licznik zawsze wtedy kiedy nikogo nie ma w domu. Możesz wpuścić Pana Kazka na posesje, a po jego wyjściu zamknąć bramę zdalnie.

06. Rozpętała się burza, a Twój labrador jak każdy pies boi się hałasu. Wystarczy że otworzysz zdalnie bramę żeby pupil mógł bezpiecznie schronić się w garażu.

07. Kurier przywiózł paczkę i może ją odstawić w bezpiecznym miejscu, bo dzięki zdalnemu sterowaniu możesz otworzyć mu bramę.

08. Kolega wpadł oddać ci narzędzia, ale ciebie nie ma w domu. Otwierasz garaż zdalnie bo nie chcesz aby zostawił je na zewnątrz.

Zapytaj o szczegóły lub poproś o ofertę => zapytaj

« powrót do listy

3.DOORSY
8.Pol-Skone
Wiśniowski
Mirola
Aldo
Śląska Fabryka Okien KNS
Sonarol
5.DRE
4.CAL
2.KMT
9.Voster
FAKRO
VELUX
7.Porta
6.Erkado
Profit
Lapis
1.WIKĘD
10.INVADO