Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij

AKTUALNOŚCI

UWAGA! W dniu 02.04.2021 salon sprzedaży w Chybiu będzie czynny do godz.12
2021-04-02
UWAGA! W dniach 02.11.2021 oraz 04.01.2021 salon sprzedaży w Chybiu będzie NIECZYNNY
2020-12-31
UWAGA! W dniu 24.12.2020 tj. czwartek salon sprzedaży w Chybiu NIECZYNNY
2020-12-23
Drzwi zewnętrzne stalowe
2020-11-10
Drzwi zewnętrzne to wizytówka naszego domu. Choć brzmi to jak oklepany frazes to tak jest w rzeczywistości. Dlatego tak wielu z nas przykłada dużą wagę do wyglądu drzwi zewnętrznych.
więcej
Okna dachowe - połaciowe
2020-11-09
Okna dachowe, inaczej okna połaciowe to coraz bardzie popularne rozwiązanie spotykane w trakcie budowy i remontu domu z dachem spadzistym.
więcej
Nowoczesne segmentowe bramy garażowe
2020-10-22
Segmentowe bramy garażowe wiodą prym jeśli chodzi o popularność ich stosowania. Jest to rozwiązanie wyraźnie droższe od popularnych niegdyś bram uchylnych jednak sporo wygodniejsze.
więcej
« powrót do listy

Dobre okna PCV, czy to wystarczy?

Dobre okna PCV powinny być wykonane z najwyższą starannością i z użyciem nowoczesnych technologii. Ale to nie wszystko. By spełniały swoją rolę jako niezbędny element każdego budynku mieszkalnego, muszą być także odpowiednio zamontowane.

Okna PCV chronią domowników przed hałasem z zewnątrz, pomagają oszczędzać energię z racji swoich właściwości izolacyjnych oraz odznaczają się stylowym wyglądem. Tak jest w teorii. W praktyce, ważna jest nie tylko konstrukcja samego okna. Wszystkie wymienione cechy dobrej jakości okien PCV nie będą w stanie zaistnieć, jeśli ich montaż nie zostanie poprawnie wykonany.

Wybór odpowiedniego produktu jest trudny. Dlatego też nasza firma wspomaga naszych klientów fachowym doradztwem. Jednak montaż okien wymaga już nie tylko doskonałej wiedzy teoretycznej, ale także długoletniej praktyki.
Montaż okien podzielić można na kilka etapów, które w dużej mierze zależą od rodzaju i parametrów technicznych elewacji. Najważniejszym zadaniem, przed którym stają osoby odpowiedzialne za montaż, jest odpowiednia izolacja akustyczna oraz cieplna. Okno trzeba wstawić tak, by nie wypuszczało ciepła na zewnątrz, ale jednocześnie odprowadzało wilgoć (nie dopuszczając jej do środka). Standardem jest tak zwany montaż warstwowy, polegający na zastosowaniu dwóch warstw izolacyjnych: zewnętrznej i wewnętrznej.

Okna PCV z montażem w naszej ofercie, to pozycja ciesząca się stałym zainteresowaniem naszych klientów. Zdając sobie sprawę jak ważny jest proces montażu, proponujemy kompleksowe rozwiązania we współpracy z najlepszymi fachowcami z branży.

« powrót do listy

3.DOORSY
8.Pol-Skone
Wiśniowski
Mirola
Aldo
Śląska Fabryka Okien KNS
Sonarol
5.DRE
4.CAL
2.KMT
9.Voster
FAKRO
VELUX
7.Porta
6.Erkado
Profit
Lapis
1.WIKĘD
10.INVADO