Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij

AKTUALNOŚCI

Godziny pracy między Świętami a Nowym Rokiem
2018-12-28
Przedstawiamy dni i godziny pracy między Świętami a Nowym Rokiem
więcej
UWAGA! W dniu 27.12.2018 punkt w Chybiu NIECZYNNY
2018-12-11
UWAGA! W dniu 13.12.2018 tj. czwartek punkt w Chybiu NIECZYNNY
2018-12-11
Dobre okna PCV, czy to wystarczy?
2018-08-14
UWAGA! PRZENIESIENIE FILII "BOMIR" przy ulicy PIEKARSKIEJ 135!!
2018-05-15
UWAGA! W dniach od 04.05.2018 (piątek) do 05.05.2018 (sobota) włącznie punkt w Bielsku nieczynny!!
2018-05-01
« powrót do listy

WIŚNIOWSKI smartCONNECTED w ofercie specjalnej od 11.04.2017 r. do 30.06.2017 r.

-Steruj zdalnie bramami i drzwiami
-Korzystaj z możliwości geolokalizacji
-Zostań w kontakcie ze swoim domem

Dopłacając 299 zł netto do produktów z oferty specjalnej zyskujesz bramy i drzwi w wersji smartCONNECTED, dzięki którym możesz korzystać z możliwości Technologii Inteligentnych.

 

Segmentowe bramy garażowe
z napędem METRO

Trzy klasy bram segmentowych, PRIME, UniTherm, UniPro, zróżnicowane pod względem konstrukcji, wyposażenia, komfortu i estetyki to pełna oferta, która pozwala wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Wybierz automatyczną bramę garażową WIŚNIOWSKI wraz z inteligentnym systemem sterowania Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Grupy bram dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:
- UniPro
- UniTherm
- PRIME

Kolory z palety RAL, okleiny imitujące drewno, stal i inne powierzchnie.

Drzwi wejściowe
z zamkiem elektrycznym

Aluminiowe drzwi wejściowe CREO i DECO, to idealne rozwiązanie dla tych, dla których liczy się oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Decydując się na drzwi WIŚNIOWSKI wybierasz optymalne rozwiązanie łączące doskonałe parametry cieplne, ochronę przed hałasem oraz przed włamaniem z funkcjonalnością i estetyką.

Wybierz drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI z zamkiem elektrycznym wraz z inteligentnym systemem sterowania z Lock Controllerem io i Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Modele dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:
- CREO
- DECO

Kolory mat struktura, paleta RAL, DECOR i okleiny.

Bramy ogrodzeniowe
przesuwne i skrzydłowe

Bramy ogrodzeniowe wraz z systemem ogrodzeniowym wyznaczają przestrzeń stając się strażnikiem domowego zacisza. W oparciu o preferencje i wymagania konsumentów stworzyliśmy dziesiątki wzorów, które łatwo dopasować do tradycyjnej i nowoczesnej zabudowy. Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru do elewacji, stolarki otworowej czy elementów obiektu. Ponadto połączenie cynkowania ogniowego i malowania proszkowego gwarantuje wysokie walory estetyczne wraz z bezkonkurencyjną ochroną antykorozyjną.

Wybierz automatyczne bramy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI wraz z inteligentnym systemem sterowania Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Modele dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:
- Home Inclusive
- Modern
- Lux
- Style
- Vario
- Classic

Kolory z palety RAL

 


01. Wyjeżdżałeś do pracy w pośpiechu i nie pamiętasz czy zamknąłeś dom i bramę? Sprawdzasz status bramy i drzwi na smartfonie i masz spokojną głowę.

02. Dziecko dzwoni od sąsiadki bo zapomniało kluczy i telefonu, i nie może dostać się do domu. Żaden problem otwierasz mu zdalnie.

03. Wracasz codziennie do domu a wjazd na posesje masz blisko ulicy, fale radiowe pilota coś zakłóca i czesto denerwujesz siebie i innych uzytkownikow drogi czekając aż brama się otworzy... geolokalizacja zacznie otwierać brame w momencie który wcześniej zaplanujesz, a ty płynnie i bezstresowo wjedziesz na posesje. 

04. Stoisz w korku, a przyjaciele przyjechali na grila wcześniej. Nie każ im czekać przed bramą, możesz zdalnie otworzyć bramę i pozwolić przyjaciołom wejść do domu. 

05. Pan Kazek z gazowni odczytuje licznik zawsze wtedy kiedy nikogo nie ma w domu. Możesz wpuścić Pana Kazka na posesje, a po jego wyjściu zamknąć bramę zdalnie.

06. Rozpętała się burza, a Twój labrador jak każdy pies boi się hałasu. Wystarczy że otworzysz zdalnie bramę żeby pupil mógł bezpiecznie schronić się w garażu.

07. Kurier przywiózł paczkę i może ją odstawić w bezpiecznym miejscu, bo dzięki zdalnemu sterowaniu możesz otworzyć mu bramę.

08. Kolega wpadł oddać ci narzędzia, ale ciebie nie ma w domu. Otwierasz garaż zdalnie bo nie chcesz aby zostawił je na zewnątrz.

Zapytaj o szczegóły lub poproś o ofertę => zapytaj

« powrót do listy

DOORSY
Mikea
Pol-Skone
Wiśniowski
Mirola
Aldo
Śląska Fabryka Okien KNS
Sonarol
Somfy
DRE
CAL
Stolpaw
KMT
Voster
FAKRO
VELUX
Porta
Erkado
Lapis
Cerpol