Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij

AKTUALNOŚCI

Regulacja okien PCV - sposób na oszczędność ciepła i energii
2019-10-30
Po zamontowaniu okien przez fachowców, mało kto z nas zwraca już na nie uwagę pod kątem technicznym. Jest to jednak błędem, ponieważ okna powinny być regularnie regulowane i to przynajmniej dwa razy do roku.
więcej
Prawidłowy montaż okien PCV - zasady
2019-10-30
Montaż okna PCV przebiega inaczej niż okna aluminiowego. Poniżej kilka ważnych zasad, jak prawidłowo zamontować okno PCV od podstaw oraz jak je wymienić na nowe.
więcej
Parowanie okien PCV - dlaczego okna parują?
2019-10-30
Parowanie okien to problem nie tylko estetyczny. Skraplanie się wody oznacza dużą wilgoć, a ta może sprzyjać rozwojowi pleśni. Dlaczego okna parują? Jak zlikwidować ten problem?
więcej
Okna PCV czy aluminiowe?
2019-10-30
Stając przed wyborem okna, zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie: czy faktycznie ma jakieś znaczenie, które wybierzemy? Okazuje się, że tak.
więcej
Jakie okna PCV wybrać?
2019-10-30
Mogłoby się wydawać, że wybór okien to prosta sprawa. A nasza decyzja powinna oscylować tylko pomiędzy wyborem tworzywa, z jakiego są zrobione. Jednak okna posiadają różne właściwości i to, czy finalnie będą spełniać nasze wymagania, zależy od przemyślanego wyboru.
więcej
Co decyduje o jakości okien PCV?
2019-10-30
Jak upewnić się, że wybrane przez nas okna na pewno są dobrej jakości? Najprostsza odpowiedź mogłaby brzmieć: im droższe, tym lepsze. Ale po czym rozpoznać, które okno z tej samej półki cenowej jest tym najlepszym?
więcej

Dobre okna PCV

Trwałe, estetyczne i nowoczesne okna, które dodatkowo pozwalają na obniżenie kosztów za energię – tak jednym zdaniem możemy określić okna PCV w naszej ofercie. Sprzedajemy produkty najlepszych producentów na rynku, dzięki temu mają Państwo gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy. Nieprzypadkowo używamy słowa „inwestycja” – solidnie zamontowane, spełniające najwyższe normy okna nie tylko podnoszą walory estetyczne nieruchomości. Znacząco podwyższają także jej wartość. Innymi słowy, wymiana okien na dobre okna PCV pomaga w uzyskaniu korzystniejszej ceny w przypadku sprzedaży domu w przyszłości.

Wiemy, że decyzja o wymianie okien jest trudna i wymaga zastanowienia. W końcu na rynku jest wiele firm oferujących okna PCV dobrej jakości. Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel z pewnością pomoże Państwu uporać się z największymi wątpliwościami i odpowie na wszystkie pytania. Dodatkowo zapewniamy pomiary u klienta, sporządzamy kosztorysy, organizujemy transport i montaż. Wszystko, co niezbędne, by zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę i pomoc.
Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką każdej firmy, której okna mamy w ofercie. Mogą to Państwo zrobić klikając na logo producenta na górze strony. Oczywiście w poszukiwaniu dobrych okien PCV serdecznie zapraszamy także do odwiedzenia naszego salonu sprzedażowego.
 

DOORSY
Mikea
Pol-Skone
Wiśniowski
Mirola
Aldo
Śląska Fabryka Okien KNS
Sonarol
Somfy
DRE
CAL
Stolpaw
KMT
Voster
FAKRO
VELUX
Porta
Erkado
Lapis
Cerpol