Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij

AKTUALNOŚCI

Regulacja okien PCV - sposób na oszczędność ciepła i energii
2019-10-30
Po zamontowaniu okien przez fachowców, mało kto z nas zwraca już na nie uwagę pod kątem technicznym. Jest to jednak błędem, ponieważ okna powinny być regularnie regulowane i to przynajmniej dwa razy do roku.
więcej
Prawidłowy montaż okien PCV - zasady
2019-10-30
Montaż okna PCV przebiega inaczej niż okna aluminiowego. Poniżej kilka ważnych zasad, jak prawidłowo zamontować okno PCV od podstaw oraz jak je wymienić na nowe.
więcej
Parowanie okien PCV - dlaczego okna parują?
2019-10-30
Parowanie okien to problem nie tylko estetyczny. Skraplanie się wody oznacza dużą wilgoć, a ta może sprzyjać rozwojowi pleśni. Dlaczego okna parują? Jak zlikwidować ten problem?
więcej
Okna PCV czy aluminiowe?
2019-10-30
Stając przed wyborem okna, zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie: czy faktycznie ma jakieś znaczenie, które wybierzemy? Okazuje się, że tak.
więcej
Jakie okna PCV wybrać?
2019-10-30
Mogłoby się wydawać, że wybór okien to prosta sprawa. A nasza decyzja powinna oscylować tylko pomiędzy wyborem tworzywa, z jakiego są zrobione. Jednak okna posiadają różne właściwości i to, czy finalnie będą spełniać nasze wymagania, zależy od przemyślanego wyboru.
więcej
Co decyduje o jakości okien PCV?
2019-10-30
Jak upewnić się, że wybrane przez nas okna na pewno są dobrej jakości? Najprostsza odpowiedź mogłaby brzmieć: im droższe, tym lepsze. Ale po czym rozpoznać, które okno z tej samej półki cenowej jest tym najlepszym?
więcej

Okna PCV z montażem

 Bardzo dużym ułatwieniem dla naszych klientów jest możliwość zamówienia okien PCV z montażem. Rozwiązanie to jest przede wszystkim wygodne i z pewnością przyspiesza cały proces – od zakupu do momentu w którym wszystko jest gotowe, a klient może w domowym zaciszu testować zalety posiadania nowoczesnych okien.

W przypadku montażu drzwi i okien niezwykle istotna jest doświadczenie i solidność ekipy montażowej. Działamy na rynku od wielu lat i wiemy o tym doskonale, dlatego współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i kompetentnymi fachowcami. Posiadają oni odpowiednią wiedzę, by dostosować rozwiązania do rodzaju budynku oraz montowanych okien. Materiał z którego wykonane są ściany, parametry cieplne i grubość – wszystko to ma wpływ na technikę montażu. Nasi podwykonawcy są przygotowani, by wykonać pracę sprawnie i solidnie. W końcu okna to inwestycja na lata.
Okna PCV z montażem to opcja, którą wypróbowało wielu naszych zadowolonych klientów, mamy nadzieję że Państwo także wkrótce do nich dołączą.

Jednym z głównych celów naszej firmy jest dostarczanie Klientom nowoczesnych rozwiązań w zakresie stolarki budowlanej. Wierzymy, że z nowoczesnością wiąże się także kompleksowość. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu – doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania.

DOORSY
Mikea
Pol-Skone
Wiśniowski
Mirola
Aldo
Śląska Fabryka Okien KNS
Sonarol
Somfy
DRE
CAL
Stolpaw
KMT
Voster
FAKRO
VELUX
Porta
Erkado
Lapis
Cerpol