Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij

AKTUALNOŚCI

Regulacja okien PCV - sposób na oszczędność ciepła i energii
2019-10-30
Po zamontowaniu okien przez fachowców, mało kto z nas zwraca już na nie uwagę pod kątem technicznym. Jest to jednak błędem, ponieważ okna powinny być regularnie regulowane i to przynajmniej dwa razy do roku.
więcej
Prawidłowy montaż okien PCV - zasady
2019-10-30
Montaż okna PCV przebiega inaczej niż okna aluminiowego. Poniżej kilka ważnych zasad, jak prawidłowo zamontować okno PCV od podstaw oraz jak je wymienić na nowe.
więcej
Parowanie okien PCV - dlaczego okna parują?
2019-10-30
Parowanie okien to problem nie tylko estetyczny. Skraplanie się wody oznacza dużą wilgoć, a ta może sprzyjać rozwojowi pleśni. Dlaczego okna parują? Jak zlikwidować ten problem?
więcej
Okna PCV czy aluminiowe?
2019-10-30
Stając przed wyborem okna, zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie: czy faktycznie ma jakieś znaczenie, które wybierzemy? Okazuje się, że tak.
więcej
Jakie okna PCV wybrać?
2019-10-30
Mogłoby się wydawać, że wybór okien to prosta sprawa. A nasza decyzja powinna oscylować tylko pomiędzy wyborem tworzywa, z jakiego są zrobione. Jednak okna posiadają różne właściwości i to, czy finalnie będą spełniać nasze wymagania, zależy od przemyślanego wyboru.
więcej
Co decyduje o jakości okien PCV?
2019-10-30
Jak upewnić się, że wybrane przez nas okna na pewno są dobrej jakości? Najprostsza odpowiedź mogłaby brzmieć: im droższe, tym lepsze. Ale po czym rozpoznać, które okno z tej samej półki cenowej jest tym najlepszym?
więcej
« powrót do listy

Dobre okna PCV, czy to wystarczy?

Dobre okna PCV powinny być wykonane z najwyższą starannością i z użyciem nowoczesnych technologii. Ale to nie wszystko. By spełniały swoją rolę jako niezbędny element każdego budynku mieszkalnego, muszą być także odpowiednio zamontowane.

Okna PCV chronią domowników przed hałasem z zewnątrz, pomagają oszczędzać energię z racji swoich właściwości izolacyjnych oraz odznaczają się stylowym wyglądem. Tak jest w teorii. W praktyce, ważna jest nie tylko konstrukcja samego okna. Wszystkie wymienione cechy dobrej jakości okien PCV nie będą w stanie zaistnieć, jeśli ich montaż nie zostanie poprawnie wykonany.

Wybór odpowiedniego produktu jest trudny. Dlatego też nasza firma wspomaga naszych klientów fachowym doradztwem. Jednak montaż okien wymaga już nie tylko doskonałej wiedzy teoretycznej, ale także długoletniej praktyki.
Montaż okien podzielić można na kilka etapów, które w dużej mierze zależą od rodzaju i parametrów technicznych elewacji. Najważniejszym zadaniem, przed którym stają osoby odpowiedzialne za montaż, jest odpowiednia izolacja akustyczna oraz cieplna. Okno trzeba wstawić tak, by nie wypuszczało ciepła na zewnątrz, ale jednocześnie odprowadzało wilgoć (nie dopuszczając jej do środka). Standardem jest tak zwany montaż warstwowy, polegający na zastosowaniu dwóch warstw izolacyjnych: zewnętrznej i wewnętrznej.

Okna PCV z montażem w naszej ofercie, to pozycja ciesząca się stałym zainteresowaniem naszych klientów. Zdając sobie sprawę jak ważny jest proces montażu, proponujemy kompleksowe rozwiązania we współpracy z najlepszymi fachowcami z branży.

« powrót do listy

DOORSY
Mikea
Pol-Skone
Wiśniowski
Mirola
Aldo
Śląska Fabryka Okien KNS
Sonarol
Somfy
DRE
CAL
Stolpaw
KMT
Voster
FAKRO
VELUX
Porta
Erkado
Lapis
Cerpol