Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij

AKTUALNOŚCI

Godziny pracy między Świętami a Nowym Rokiem
2018-12-28
Przedstawiamy dni i godziny pracy między Świętami a Nowym Rokiem
więcej
UWAGA! W dniu 27.12.2018 punkt w Chybiu NIECZYNNY
2018-12-11
UWAGA! W dniu 13.12.2018 tj. czwartek punkt w Chybiu NIECZYNNY
2018-12-11
Dobre okna PCV, czy to wystarczy?
2018-08-14
UWAGA! PRZENIESIENIE FILII "BOMIR" przy ulicy PIEKARSKIEJ 135!!
2018-05-15
UWAGA! W dniach od 04.05.2018 (piątek) do 05.05.2018 (sobota) włącznie punkt w Bielsku nieczynny!!
2018-05-01
« powrót do listy

Dobre okna PCV, czy to wystarczy?

Dobre okna PCV powinny być wykonane z najwyższą starannością i z użyciem nowoczesnych technologii. Ale to nie wszystko. By spełniały swoją rolę jako niezbędny element każdego budynku mieszkalnego, muszą być także odpowiednio zamontowane.

Okna PCV chronią domowników przed hałasem z zewnątrz, pomagają oszczędzać energię z racji swoich właściwości izolacyjnych oraz odznaczają się stylowym wyglądem. Tak jest w teorii. W praktyce, ważna jest nie tylko konstrukcja samego okna. Wszystkie wymienione cechy dobrej jakości okien PCV nie będą w stanie zaistnieć, jeśli ich montaż nie zostanie poprawnie wykonany.

Wybór odpowiedniego produktu jest trudny. Dlatego też nasza firma wspomaga naszych klientów fachowym doradztwem. Jednak montaż okien wymaga już nie tylko doskonałej wiedzy teoretycznej, ale także długoletniej praktyki.
Montaż okien podzielić można na kilka etapów, które w dużej mierze zależą od rodzaju i parametrów technicznych elewacji. Najważniejszym zadaniem, przed którym stają osoby odpowiedzialne za montaż, jest odpowiednia izolacja akustyczna oraz cieplna. Okno trzeba wstawić tak, by nie wypuszczało ciepła na zewnątrz, ale jednocześnie odprowadzało wilgoć (nie dopuszczając jej do środka). Standardem jest tak zwany montaż warstwowy, polegający na zastosowaniu dwóch warstw izolacyjnych: zewnętrznej i wewnętrznej.

Okna PCV z montażem w naszej ofercie, to pozycja ciesząca się stałym zainteresowaniem naszych klientów. Zdając sobie sprawę jak ważny jest proces montażu, proponujemy kompleksowe rozwiązania we współpracy z najlepszymi fachowcami z branży.

« powrót do listy

DOORSY
Mikea
Pol-Skone
Wiśniowski
Mirola
Aldo
Śląska Fabryka Okien KNS
Sonarol
Somfy
DRE
CAL
Stolpaw
KMT
Voster
FAKRO
VELUX
Porta
Erkado
Lapis
Cerpol