Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij

AKTUALNOŚCI

Regulacja okien PCV - sposób na oszczędność ciepła i energii
2019-10-30
Po zamontowaniu okien przez fachowców, mało kto z nas zwraca już na nie uwagę pod kątem technicznym. Jest to jednak błędem, ponieważ okna powinny być regularnie regulowane i to przynajmniej dwa razy do roku.
więcej
Prawidłowy montaż okien PCV - zasady
2019-10-30
Montaż okna PCV przebiega inaczej niż okna aluminiowego. Poniżej kilka ważnych zasad, jak prawidłowo zamontować okno PCV od podstaw oraz jak je wymienić na nowe.
więcej
Parowanie okien PCV - dlaczego okna parują?
2019-10-30
Parowanie okien to problem nie tylko estetyczny. Skraplanie się wody oznacza dużą wilgoć, a ta może sprzyjać rozwojowi pleśni. Dlaczego okna parują? Jak zlikwidować ten problem?
więcej
Okna PCV czy aluminiowe?
2019-10-30
Stając przed wyborem okna, zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie: czy faktycznie ma jakieś znaczenie, które wybierzemy? Okazuje się, że tak.
więcej
Jakie okna PCV wybrać?
2019-10-30
Mogłoby się wydawać, że wybór okien to prosta sprawa. A nasza decyzja powinna oscylować tylko pomiędzy wyborem tworzywa, z jakiego są zrobione. Jednak okna posiadają różne właściwości i to, czy finalnie będą spełniać nasze wymagania, zależy od przemyślanego wyboru.
więcej
Co decyduje o jakości okien PCV?
2019-10-30
Jak upewnić się, że wybrane przez nas okna na pewno są dobrej jakości? Najprostsza odpowiedź mogłaby brzmieć: im droższe, tym lepsze. Ale po czym rozpoznać, które okno z tej samej półki cenowej jest tym najlepszym?
więcej

Bramy

Oferujemy szeroki wybór bram garażowych i przemysłowych firmy Wiśniowski. To produkty powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wyposażone w innowacyjne systemy zabezpieczające. Wygodne w użytkowaniu. Obsługiwane głównie ręcznie, niemniej część z nich dostosowana jest do integracji z systemem automatyki umożliwiającym zdalne sterowanie ich pracą.

Charakterystyka produktów

Bramy garażowe dostępne są w wersji segmentowej, rozwiernej i w formie rolet. Produkowane w bogatej gamie kolorystycznej – malowane proszkowo farbami typu RAL oraz w wykończeniu drewnopodobnym. Wykonane z wysokiej jakości materiałów: ocynkowanej blachy stalowej i aluminiowych profili wypełnionych pianką poliuretanową.

Wszystkie bramy Bielsko mają niezawodnie działające mechanizmy, a więc solidne zawiasy, ograniczniki, prowadnice, układ napędowy. Za sprawą blokad, ograniczników, stopek i sprężyn wspomagających unoszenie skrzydła są w pełni bezpieczne. Precyzyjnie uszczelnione, także w dolnej części, zatem świetnie izolują pomieszczenie. Wytłumiają dźwięki i zapobiegają utracie ciepła z wnętrza garażu. Odporne na działanie czynników zewnętrznych, a dzięki idealnie gładkiej powierzchni łatwe w czyszczeniu. Wyróżniają się wysoką estetyką i precyzją wykonania. Przystępne cenowo.

Natomiast bramy przemysłowe występują w następujących wariantach:

  • bramy przemysłowe, segmentowe – zrobione ze stali lub aluminium. Szybkie w montażu. Zaprojektowane w sposób umożliwiający różne typy prowadzenia. Trwałe i o solidnej konstrukcji. Dobrze znoszą natężoną eksploatację. Bezawaryjne, niezawodne, wyposażone w sprawnie działający układ napędowy, który można zintegrować z centralą zdalnego sterowania.
  • bramy przemysłowe, roletowe - przystosowane do montażu na zewnątrz, wewnątrz i w częściowej osłonie. Wytwarzane z aluminiowych profili, także przeszklanych i wentylowany. Funkcjonalne i bezpieczne. Uzupełnione o elektryczny napęd, czujniki, centralę zdalnego sterowania i elementy niezbędne do „zarządzania” jej pracą. Malowane proszkowo w odcieniach z palety RAL.
  • bramy przemysłowe, podwieszane – wytrzymałe, uniwersalne, produkowane w wersji jedno- oraz dwuskrzydłowej. Opracowane z myślą o przytwierdzeniu do sufitu lub nadproża. Estetyczne, szczelne i termoizolacyjne. Sprzedawane w kilku rozmiarach, wzorach i kolorach.
  • bramy przemysłowe, przeładunkowe – dostępne w zestawie z pełnym osprzętem umożliwiającym sprawne przeładowanie towarów. Dobrze znoszą duże obciążenia. Mają mocne konstrukcje, płynnie pracują i posiadają wszelkie wymagane zabezpieczenia.
  • bramy przemysłowe, harmonijkowe – luksusowe, z przeszklonymi skrzydłami i dobrej jakości uszczelkami. Produkowane w wersji ręcznej i automatycznej, w dwóch wysokościach i szerokościach segmentów. Idealnie nadają się do zastosowania w nowoczesnych budynkach, pawilonach handlowych, na lotniskach, w salonach wystawowych.
DOORSY
Mikea
Pol-Skone
Wiśniowski
Mirola
Aldo
Śląska Fabryka Okien KNS
Sonarol
Somfy
DRE
CAL
Stolpaw
KMT
Voster
FAKRO
VELUX
Porta
Erkado
Lapis
Cerpol