Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij

AKTUALNOŚCI

Godziny pracy między Świętami a Nowym Rokiem
2018-12-28
Przedstawiamy dni i godziny pracy między Świętami a Nowym Rokiem
więcej
UWAGA! W dniu 27.12.2018 punkt w Chybiu NIECZYNNY
2018-12-11
UWAGA! W dniu 13.12.2018 tj. czwartek punkt w Chybiu NIECZYNNY
2018-12-11
Dobre okna PCV, czy to wystarczy?
2018-08-14
UWAGA! PRZENIESIENIE FILII "BOMIR" przy ulicy PIEKARSKIEJ 135!!
2018-05-15
UWAGA! W dniach od 04.05.2018 (piątek) do 05.05.2018 (sobota) włącznie punkt w Bielsku nieczynny!!
2018-05-01

Bramy

Oferujemy szeroki wybór bram garażowych i przemysłowych firmy Wiśniowski. To produkty powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wyposażone w innowacyjne systemy zabezpieczające. Wygodne w użytkowaniu. Obsługiwane głównie ręcznie, niemniej część z nich dostosowana jest do integracji z systemem automatyki umożliwiającym zdalne sterowanie ich pracą.

Charakterystyka produktów

Bramy garażowe dostępne są w wersji segmentowej, rozwiernej i w formie rolet. Produkowane w bogatej gamie kolorystycznej – malowane proszkowo farbami typu RAL oraz w wykończeniu drewnopodobnym. Wykonane z wysokiej jakości materiałów: ocynkowanej blachy stalowej i aluminiowych profili wypełnionych pianką poliuretanową.

Wszystkie bramy Bielsko mają niezawodnie działające mechanizmy, a więc solidne zawiasy, ograniczniki, prowadnice, układ napędowy. Za sprawą blokad, ograniczników, stopek i sprężyn wspomagających unoszenie skrzydła są w pełni bezpieczne. Precyzyjnie uszczelnione, także w dolnej części, zatem świetnie izolują pomieszczenie. Wytłumiają dźwięki i zapobiegają utracie ciepła z wnętrza garażu. Odporne na działanie czynników zewnętrznych, a dzięki idealnie gładkiej powierzchni łatwe w czyszczeniu. Wyróżniają się wysoką estetyką i precyzją wykonania. Przystępne cenowo.

Natomiast bramy przemysłowe występują w następujących wariantach:

  • bramy przemysłowe, segmentowe – zrobione ze stali lub aluminium. Szybkie w montażu. Zaprojektowane w sposób umożliwiający różne typy prowadzenia. Trwałe i o solidnej konstrukcji. Dobrze znoszą natężoną eksploatację. Bezawaryjne, niezawodne, wyposażone w sprawnie działający układ napędowy, który można zintegrować z centralą zdalnego sterowania.
  • bramy przemysłowe, roletowe - przystosowane do montażu na zewnątrz, wewnątrz i w częściowej osłonie. Wytwarzane z aluminiowych profili, także przeszklanych i wentylowany. Funkcjonalne i bezpieczne. Uzupełnione o elektryczny napęd, czujniki, centralę zdalnego sterowania i elementy niezbędne do „zarządzania” jej pracą. Malowane proszkowo w odcieniach z palety RAL.
  • bramy przemysłowe, podwieszane – wytrzymałe, uniwersalne, produkowane w wersji jedno- oraz dwuskrzydłowej. Opracowane z myślą o przytwierdzeniu do sufitu lub nadproża. Estetyczne, szczelne i termoizolacyjne. Sprzedawane w kilku rozmiarach, wzorach i kolorach.
  • bramy przemysłowe, przeładunkowe – dostępne w zestawie z pełnym osprzętem umożliwiającym sprawne przeładowanie towarów. Dobrze znoszą duże obciążenia. Mają mocne konstrukcje, płynnie pracują i posiadają wszelkie wymagane zabezpieczenia.
  • bramy przemysłowe, harmonijkowe – luksusowe, z przeszklonymi skrzydłami i dobrej jakości uszczelkami. Produkowane w wersji ręcznej i automatycznej, w dwóch wysokościach i szerokościach segmentów. Idealnie nadają się do zastosowania w nowoczesnych budynkach, pawilonach handlowych, na lotniskach, w salonach wystawowych.
DOORSY
Mikea
Pol-Skone
Wiśniowski
Mirola
Aldo
Śląska Fabryka Okien KNS
Sonarol
Somfy
DRE
CAL
Stolpaw
KMT
Voster
FAKRO
VELUX
Porta
Erkado
Lapis
Cerpol