Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij
zapisz się do newslettera

AKTUALNOŚCI

WIŚNIOWSKI PROMOCJA SMART CONNECTED Oferta specjalna od 18.09.2017 do 30.11.2017 r
2017-09-17
RAZEM RATUJMY MAŁE SERDUSZKA Kupując BRAMY, DRZWI I OGRODZENIA marki WIŚNIOWSKI pomagasz ratować MAŁE SERDUSZKA! Miło nam poinformować, że nasza firma dołączyła do AKCJI RAZEM RATUJMY MAŁE SERDUSZKA
więcej
Oferta Specjalna smartCONNECTED przedłużona do 18 lipca!
2017-06-29
Szanowni Państwo, informujemy, że oferta specjalna smartCONNECTED na br i drzwi aluminiowe zostaje przedłużona do 18 lipca 2017.
więcej
WIŚNIOWSKI smartCONNECTED w ofercie specjalnej od 11.04.2017 r. do 30.06.2017 r.
2017-04-11
Pozwól sobie na komfort i bezpieczeństwo
więcej
smartPROMOCJA przedłużona do końca Mistrzostw Europy 2016
2016-06-21
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że ciesząca się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów smartPROMOCJA zostaje przedłużona do 10 lipca br. Termin ten nieprzypadkowo wiąże się z zakończeniem Euro 2016 we Francji.
więcej
WIŚNIOWSKI zaprasza inteligentne technologie do twojego domu
2016-04-15
Znasz to uczucie, kiedy nie możesz sobie przypomnieć, czy drzwi wejściowe albo brama zostały zamknięte? Niejednemu z nas zdarzało się ...
więcej

Bramy

Oferujemy szeroki wybór bram garażowych i przemysłowych firmy Wiśniowski. To produkty powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wyposażone w innowacyjne systemy zabezpieczające. Wygodne w użytkowaniu. Obsługiwane głównie ręcznie, niemniej część z nich dostosowana jest do integracji z systemem automatyki umożliwiającym zdalne sterowanie ich pracą.

Charakterystyka produktów

Bramy garażowe dostępne są w wersji segmentowej, rozwiernej i w formie rolet. Produkowane w bogatej gamie kolorystycznej – malowane proszkowo farbami typu RAL oraz w wykończeniu drewnopodobnym. Wykonane z wysokiej jakości materiałów: ocynkowanej blachy stalowej i aluminiowych profili wypełnionych pianką poliuretanową.

Wszystkie bramy Bielsko mają niezawodnie działające mechanizmy, a więc solidne zawiasy, ograniczniki, prowadnice, układ napędowy. Za sprawą blokad, ograniczników, stopek i sprężyn wspomagających unoszenie skrzydła są w pełni bezpieczne. Precyzyjnie uszczelnione, także w dolnej części, zatem świetnie izolują pomieszczenie. Wytłumiają dźwięki i zapobiegają utracie ciepła z wnętrza garażu. Odporne na działanie czynników zewnętrznych, a dzięki idealnie gładkiej powierzchni łatwe w czyszczeniu. Wyróżniają się wysoką estetyką i precyzją wykonania. Przystępne cenowo.

Natomiast bramy przemysłowe występują w następujących wariantach:

  • segmentowe – zrobione ze stali lub aluminium. Szybkie w montażu. Zaprojektowane w sposób umożliwiający różne typy prowadzenia. Trwałe i o solidnej konstrukcji. Dobrze znoszą natężoną eksploatację. Bezawaryjne, niezawodne, wyposażone w sprawnie działający układ napędowy, który można zintegrować z centralą zdalnego sterowania.
  • roletowe - przystosowane do montażu na zewnątrz, wewnątrz i w częściowej osłonie. Wytwarzane z aluminiowych profili, także przeszklanych i wentylowany. Funkcjonalne i bezpieczne. Uzupełnione o elektryczny napęd, czujniki, centralę zdalnego sterowania i elementy niezbędne do „zarządzania” jej pracą. Malowane proszkowo w odcieniach z palety RAL.
  • podwieszane – wytrzymałe, uniwersalne, produkowane w wersji jedno- oraz dwuskrzydłowej. Opracowane z myślą o przytwierdzeniu do sufitu lub nadproża. Estetyczne, szczelne i termoizolacyjne. Sprzedawane w kilku rozmiarach, wzorach i kolorach.
  • przeładunkowe – dostępne w zestawie z pełnym osprzętem umożliwiającym sprawne przeładowanie towarów. Dobrze znoszą duże obciążenia. Mają mocne konstrukcje, płynnie pracują i posiadają wszelkie wymagane zabezpieczenia.
  • harmonijkowe – luksusowe, z przeszklonymi skrzydłami i dobrej jakości uszczelkami. Produkowane w wersji ręcznej i automatycznej, w dwóch wysokościach i szerokościach segmentów. Idealnie nadają się do zastosowania w nowoczesnych budynkach, pawilonach handlowych, na lotniskach, w salonach wystawowych.
DOORSY
Mikea
Pol-Skone
Urzędowski
Wiśniowski
Mirola
Aldo
Śląska Fabryka Okien KNS
Sonarol
Somfy
DRE
CAL
Stolpaw
Wiatrak
Agmar
KMT
Voster
FAKRO
VELUX
VASCO
Porta
Erkado
Capek
Lapis
Cerpol